اخبار

پنج شهری که مردم آنها بیشتر کارمی کنند

 

میدونید مردم کدام شهرهای دنیا زحمتکش ترین مردم لقب گرفتند؟ این شهرها به واسطه ی مردم سخت کوش خود شناخته شده هستند :

 

 – هنگ کنگ :
شهروندان هنگ کنگ لقب سخت کوش ترین مردم جهان را به خود اختصاص داده اند . دراین شهر افراد سالانه دو هزار و ششصد و شش ساعت کارمی کنند . دراین شهر میانگین ساعات کاری درهفته بیش از پنجاه ساعت است وسالانه تنها هفده روز مرخصی با حقوق به کارمندان تعلق می گیرد .
 

– بمبئی :
پایتخت اقتصادی ، تجاری وتفریحی هند که پرجمعیت ترین شهرآن بمبئی است دومین شهرسخت کوش درجهان نیزمحسوب می شود . میانگین فعالیت کارکنان دراین شهر سالانه دو هزار و دویست و هفتاد و هفت ساعت است .
 

– مکزیکوسیتی :
شهرمکزیک مهمترین مرکز سیاسی ، فرهنگی ، تحصیلی و اقتصادی مکزیک وحتی ازمراکزمالی مهم درآمریکا به شمارمی آید و ساعات کاری در این پایتخت دو هزار و دویست و شصت و دو ساعت ثبت شده است .
 

– دهلی نو :
پایتخت هند تبدیل به پایتخت آرزوهای جمعی مردم آن در مد ، تجارت ، دولت و دیگر مسائل مدنی شده است . ساکنان دهلی نو دو هزار و دویست و چهارده ساعت درسال کار می کنند ، به این شکل ثابت می شود که بمبئی تنها شهرهندی با فرهنگ ساعات کارطولانی نیست .
 

– بانکوک :
سالانه ساکنان شهربانکوک پایتخت تایلند به طورمتوسط دو هزار و صد و نود و یک ساعت کار کرده و تنها برای نه روز تعطیلی مرخصی با حقوق دریافت می کنند . البته کارکنان شانزده تعطیلی عمومی در کل سال دارند ، که درمجموع پنج هفته مرخصی با حقوق خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *