هنری اجتماعی

بازیگرمشهور هالیوودپیشخدمت شد

 

اندرو باتلر، وکیلِ آرمی همر در مصاحبه با مجله پیپل اعلام کردکه اطلاعی ازوضعیت همر نداردو چیزی در این خصوص نمی‌داند.آرمی همر در دوسال گذشته به دلیل انتشارپیام‌های خصوصی خشونت آمیزش،با انتقادات گسترده مواجه شده بود و از بسیاری از پروژه‌های مهم سینمایی کنار گذاشته شد.

«پیام شادی» – آرمی همر، بازیگر مشهور فیلم‌های «شبکه اجتماعی» و مرا با نامت صدا کن» به دلیل مشکلات مالی به عنوان پیشخدمت مشغول به کار شد!
گزارش شده که این بازیگر ۳۵ ساله به دلیل قطع ارتباط با خانواده و عدم حمایت پدرش از وی، مجبور شده در جزیره‌ای واقع در کاراییب به عنوان پیشخدمت مشغول به کار شود. هامر که به خاطر ایفای نقش در فیلم‌هایی مانند شبکه اجتماعی، مرا به نام خود صدا کن و مرگ در نیل شناخته می‌شود، وی پسر تاجر مایکل آرماند همر و نوه شخصیت بزرگ بازار نفت، آرماند همر است.
اندرو باتلر، وکیلِ آرمی همر در مصاحبه با مجله پیپل اعلام کرد که اطلاعی از وضعیت همر ندارد و چیزی در این خصوص نمی‌داند. آرمی همر در دو سال گذشته به دلیل انتشار پیام‌های خصوصی خشونت آمیزش، با انتقادات گسترده مواجه شده بود و از بسیاری از پروژه‌های مهم سینمایی کنار گذاشته شد.< مووی مگ>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *